HİZMETLERİMİZ

Müşterilerimizin marka mesajlarını televizyon kanallarındaki yüzlerce mesaj içerisinden ayıracak etkili ve çözüm odaklı planlama ve satın almalar gerçekleştiriyoruz.

Hizmet-ürünleriniz hakkında yüzlerce anahtar kelime bulunmaktadır. Doğru anahtar kelimeler web sitenize satışa dönecek ziyaretçileri getirmektedir. Doğru anahtar kelimelerle daha fazla ‘satışa dönüşüm’ sağlıyoruz.

Online itibarınız marka kimliğinizi doğrudan etkiler. Web sitelerinde hakkınızda yazılmış olumsuz konuları gerilere taşıyarak, itibarınızı geri getiriyor, markaya duyulan güveni titizlikle koruyoruz.

Landing Page’lerin reklamlarınızla ilişkisi yatırım geri dönüşünü önemli ölçüde etkiler. Dijital kampanyalarınız için özel tasarımlar yaparak pazarlama hedeflerinizi bir üst noktaya taşıyoruz.

Reklamlarınızın hedef kitlesini şehir, cinsiyet, yaş, eğitim durumu, iş unvanına göre belirleyerek sosyal medyada verilen reklamlardan daha fazla geri dönüş sağlıyoruz.

Markalar vaatlerinin ne olduğunu, nasıl olduğunu ve en önemlisi neden olduğunu instagram üzerinden en etkili ve en kolay şekilde pazarlayabilir.

Tanıtımızı video olarak ilgili kitleye göstermek mi istiyorsunuz? O halde YouTube kanallarında ve video paylaşımlarında reklamlarınızı banner ve videolar ile gösterin.

Tweetlerinizi tanıtarak henüz sizi takip etmeye başlamamış olan kişilerin mesajlarınızı okumasını sağlayarak daha fazla takipçi kazanın.

Doğru strateji ve hedefle, reklamlarınızı dünya çapında yayınlıyoruz.

Potansiyel müşterilerinizin sizinle ilgili olabilecek mail ve chat yazışmalarını hedefleyerek tanıtımınızı Gmail’de kolayca yapmanızı sağlar.

Firmanızı bulunduğu yere göre Google Harita’lara kayıt ederek Google’da yer almasını ve çok daha kolay bulunmasını sağlıyoruz. Böylece müşterileriniz için kolay ulaşılabilir oluyorsunuz.

Markanız veya sektörünüz için geliştirdiğiniz uygulamanın tanıtımını yapmak o kadar da zor değil! Profesyonel görsel ve metinler ile uygulama kullanımını ve indirme oranlarını kolayca arttırın.