DİJİTAL REKLAMLAR

Dijital Reklamlar

Dijital Reklamlar

Servislerimizi İnceleyin

Google Adwords isminden de belirtildiği gibi Google’ın gerçek adwords verilebileceği tek adrestir. Adresi de budur; https://adwords.google.com.tr/ , Google reklamları yalnızca yukarıdaki bağlantıdan giriş yapıldığında dürüst reklam verilen bir paneldir.

Ajanslara sağlanan Google Paneli ise http://www.google.com.tr/intl/tr/adwords/myclientcenter/ yine google.com.tr ile biten bir web sitesinden gerçekleşir. Ajans panelinin faydası sadece müşterileri toplu bir şekilde görmeye ve yönetmeye yarar.

Burada bütçenizi net olarak görür ve harcamalarınız gerçek sahibini bulur. Bu konuda biz sizin yerinize tüm reklamlarınız Google Adwords sertifikalı uzmanlarımız ile yönetiyoruz. Tamamen gerçek Google paneli üzerinden %100 0 şeffaflık garantisi ile reklamlarınıza başlarız. Anlık olarak reklamlarınızı takip edebilmeniz için size rapor yetkisi veririz. Bu sayede boşa giden paranız olmaz ve paranızın tam hakkını alırsınız.

Reklamlarınızın görünebileceği bir milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan oluşan bir gruptur. Bu ağdaki siteler, alakalı AdWords reklamları gösterir.

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün. Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki, şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyin.

Yeniden pazarlama, daha önce web sitenizi ziyaret etmiş veya uygulamanızı kullanmış olan kullanıcılara ulaşmanıza yardımcı olur. Önceki ziyaretçiler veya kullanıcılar Google Görüntülü Reklam Ağı’nın parçası olan sitelere göz atarken veya Google’da ürünlerinizle alakalı terimleri kullanarak arama yaparken reklamlarınızı görebilir.

Gmail uygulaması Microsoft Outlook, Apple Mail ve Mozilla Thunderbird gibi masaüstü istemcilerle uyumlu çalışır. Outlook kullanıcıları e-postaları, etkinlikleri ve kişileri Google Apps ile senkronize edebilir. Google’ın 365 gün, 7/24 % 99,9 çalışma süresi garantisi, %0 planlı kesinti ile kesintisiz hizmet alacağınız üstün sunucularına güvenin. Otomatik yedeklemeler, spam’den koruma ve endüstri lideri güvenlik önlemleri işletmenizin verilerini korumanıza yardımcı olur.

Google Haritalarınızı doğru konumlandırarak, Google’da adresinizi üst sıralarda çıkartırız. Size ulaşmak isteyenler navigasyon cihazları veya telefonlar sayesinde doğrudan yön tarifi alabilir.

Gmail reklamları başlangıçta Gmail sekmelerinin üst kısmında daraltılmış durumdadır. Daraltılmış reklamlarınız tıklandığında tam bir e-posta boyutunda zemine genişletilir. Böylece, görüntüleyen kullanıcıya reklamınızdaki resimler ve metinle etkileşimde bulunma olanağı sağlanır.

Şirketiniz hakkında daha önceden çıkmış olumsuz haberlerin bulunmasını engelleriz.

Youtube da istediğiniz hedef kitleyi  bulmanıza yardımcı oluruz.

Profesyonel E-Posta pazarlama hizmetlerimiz müşterileriniz ile iletişim kurma konusunda çok önemlidir. Gelen kutusu (inbox) garantili gönderimlerimiz sayesinde zaman ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Facebook Reklamları, Google Reklamları tıklama başına maliyet üzerinde güçlü sonuçlar veren bir araçtır. Arkanıza yaslanın ve neler yapabileceğimize bir göz atın