WEB SİTE TASARIMI

Web Site Tasarım

Web Site Tasarım

Servislerimizi İnceleyin

Kurumsal web siteleri, firmanızı yerel ve küresel ölçekte tanıtan etkin ve temel tanıtım mecrası haline geldi. İçerik ve görsel olarak sizi rakip firma web sitelerinin önünde konumlandıracak web sitenizi yapılandırıyoruz. Hedef kitle ve takipçilerinizi detaya boğmadan; yalın, fark edilir, akılda kalıcı içerik ve görselliği ile firmanız ve sektörüne en uygun web siteyi tasarlıyoruz. Sitede yayımlanmak üzere firma tarafından tedarik edilen tüm yazılı ve görsel materyallerin dışında uzman ekibimiz içerik desteği de veriyor.

Firmanızı, müşterileriniz başta olmak üzere hedef kitleniz ile buluşturan web sitenizin mobil uygulamalar ile erişilebilirliğini etkin çözümler ile kolaylaştırıyoruz. Mobil uyumlu web site uygulamalarımız, sektör ve pazarda güncelliğinizin korunmasını sağlayacak, rakiplerinizce takip edilen piyasa kurucu olmanızda elinizdeki güçlü kozunuz olacak.

Firmanıza ait veri akışı, ürün ve hizmet bilgilendirmesi için mobil dünyasının tüm imkânlarından yararlanmanızı sağlıyoruz. Kuracağımız mobil uygulama ve altyapısı ile firmanız, mobil dünyada doğru ve saygın şekilde konumlanacak

Araştırmalara göre E-Ticaret’in toplam ticaret içindeki payı yalnızca %3’lerde kalmaktadır. Bu tabloyu tersinden okuyacak olursak bu alanda % 97’lik bir pazar açığı bulunmaktadır. Geleneksel ticaret mecralarının her an daralmasına neden olan E-Ticaret, her geçen gün en etkin ticaret yöntemi olmaya doğru gitmektedir. Hatta çok da uzak olmayan bir gelecekte, günümüz geleneksel ticaret yöntemleri çok geride kalacak. E-ticaret en yaygın ticaret yöntemi olarak tüketicilere, daha önemlisi girişimcilere eşsiz fırsatlar sunacak. Geleneksel ticarete oranla geometrik maliyet avantajına sahip e-ticaret, büyük küçük fark etmeksizin tüm girişimcilere ticaret yeteneklerini adil şekilde sergileme imkânı sağlar. Firmanızın e-ticaret alanında gelişmesi sizi, ticaretin yarınına taşıyacak, pazardaki her türlü riske karşı koruyacağı gibi düşük maliyetli pratik çözümleri ile firmanızın dinamizmine katkı sağlayacaktır.

Arama Motoru Optimizasyonu temel ve esastır. SEO stratejileri size arama sonuçlarında yüksek bir katkı sağlar

Siteyi teslim etmeden özgünlük testi yapıyoruz

Halihazırdaki web sitenizin durumunu merak ediyorsanız bize sitenizi bildirmeniz yeterli, biz dışarıdan röntgeninizi çekerek size ücretsiz raporlama hizmeti veriyoruz