FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf Çekimi Servislerimizi İnceleyin

Markanız bünyesinde bulunun ürünlerin satış ve satış artışına yönelik; internet sitesi, sosyal medya veya katalog vb. tanıtım mecralarında kullanılmak üzere sergilemek istediğiniz ürünün uygun teknik ve görsel kurallar dikkate alınarak fotoğraflanma çalışmasıdır. Ürün Fotoğrafında dikkat edilmesi gereken önemli konulardan biri ürünün gerçek renk değerleriyle fotoğraflanmış olmasıdır. Bunun yanı sıra estetik açıdan en uygun açının belirlenmesi de fotoğraf sanatçısının bilgi, tecrübe ve sanat ruhu ile ortaya koyabileceği bir meziyettir. Günümüzde insanlar sıfır ya da ikinci el bir mobilya, cep telefonu, araba almak amacıyla internet sitelerini gezerken fotoğrafı olmayan ürünü almayı tercih etmezler. Satılmak istenen ürünün detayları ve özellikleri fotoğrafta ne kadar iyi bir şekilde sunulursa, ürün o kadar hızlı satılır.

Film, dizi, reklam filmleri için gün geçtikçe yeni yüzlere ihtiyaç duyulmaktadır. Biz de bu alanda medya sektörüne yeni yüzler kazandırmak için hizmet veriyoruz.

En mutlu gününüzü hem karadan hem havadan çekimlerle kalıcı hale getiriyoruz.

Bebeğinizin dünyaya ‘merhaba’ dediği o özel anları ölümsüzleştiriyoruz. Hem sizin hem de çocuğunuzun geleceğine muhteşem hatıralar bırakıyoruz. Doğum öncesi, doğumhane ve doğum sonrası en özel anlarınız için hizmetinizdeyiz.

Yurt dışında uzun yıllardır düzenlenen baby shower, son yıllar da ülkemizde de yaygın olarak tercih ediliyor. Anne adayları veya yakın arkadaşları tarafından düzenlenen bu etkinlikte, bebeğine kavuşmak için sabırsızlanan anneye destek olmak amaçlanıyor. Parti de anneler, anne adayına deneyimlerini ve tavsiyelerini anlatıyor. Aynı zaman da baby shower’a özel eğlenceli oyunlara da yer veriliyor. Zaman zaman duygusal dakikalar yaşayacağınız bu eğlenceli günü fotoğraflarla ölümsüzleştiriyoruz. Siz de partinizin en özel anlarını geleceğe bırakmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Anadolu’nun en eski geleneklerinden biri olan diş buğdayı yemeği, bebeğin ilk dişinin, bereket getirmesi ve dişlerinin sağlam olacağı inancıyla pişiriliyor. Bebeğinizin büyüdüğünü de hissettiğiniz bu özel gün son yıllar da kalabalık partilerle kutlanıyor. Diş Buğdayı partiniz de sizi yalnız bırakmıyor, aile üyelerinizin ve sizin mutluluğunuzu fotoğraflıyoruz.

Yeni bir yaşın tüm güzelliklerini içinde barındıracak bir günü siz de fotoğraflarla ölümsüz kılmak istemez misiniz? Çeşitli konseptler de ister stüdyo isterseniz de parti fotoğrafları çekiyoruz. Profesyonel ekibimizle mutluluğunuzun yıllara meydan okumasını sağlıyoruz.